Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bazar

12. 12. 2009

Zatím mi tu leží 2 monitory SVGA 14 ", funkční, stav odpovídá stáří, o ceně nebudeme licitovat, za nějakou "maličkost", když budu mít dobrou náladu, tak třeba jen "za odvoz"

Byl sběr nebezpečného odpadu, skončily tam.

Pak mi tu leží deska (MB) s procesorem Pentuim Pro. Docela kuriozita,ale spíše pro sběratele, než pro nějaké využití

Už jsem ji věnoval jednomu sběrateli

Jistá zásilková zlužba mi poslal poněkud více konektorů než jsem si objednal, tak kdyby se někomu hodily redukce F/IEC nebo konektor F na slabý kabel, pár kousků tu mám nevyužitých.

Magnetofon SM261. Ve své době "špička", v dnešní době tak pro někoho, kdo má doma staré nahrávky na kazetách. Nová hlava (originál náhradní díl), ta snad hrála 20hodin...

A kdyby se někomu hodila tiskárna, stará velká, 24 jehličková, NEC Pinwriter, pokud se tam dá 4 barevná páska, umí to tisknout i "barevně", rád se jí zbavím.

Už je rozebraná, našel se někdo, komu se hodily motory!

A taky tu mám slušný balík časopisů o počítačích. Asi to začnu pomalu nosit do kontejneru na tříděný odpad... - část už jsem tam naházel!

 

A kdyby někdo toužil po něčem, o čem tady nepíšu, může se ozvat, třeba to někde v "krabici na půdě" bude taky...

---------------------------

A kdyby někomu doma překážel starý notebook 386 nebo 486, nevyhazovat, zeptejte se lidí, co si hrají s APRS, na "opakovače DigiNed" to stačí a občas je třeba nějaký vyměnit.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prosba

(peter žilovec, 5. 1. 2011 22:50)

Moc bisem tě prosil či bismi neudělal na objednavku to bežici světlo ten Kinght rider efekt řekni si cenu muj kontakt je731854039 zilovec2@seznam.cz nebo aspom poradit stim